Jsme k dispozici na telefonu 705 004 404

Co obnáší členství

Řádní členové i členové sympatizanti mohu pacientskému sdružení posytnout příspěvk na činnost v minimální výši 200,- Kč. Pacientské sdružení má transparentní účet u banky, pro poskytování příspěvků má ještě podúčet, který není veřejně přístupný, takže se podle platby nedá veřejně identfikovat plátce. Pacientské sdružení RECOVERY z.s. dbá důsledně na zachování anonymity členů. Údaje o členech zásadaně neposkytujeme třetím osobám.

Formy členství

Řádným členem pacientského sdružení RECOVERY se může stát každý, koho se dotýká problematika závislostí, tedy nejen osoby které se léčí nebo léčili s diagnózou závislosti,  ale i osoby, které jsou osobami spoluzávislmi, rodinní příslušníci a další blízké osoby. Podmínkou členství je souhlas s cíli a posláním pacientského sdružení a poskytnutí základních osobních údajů /jméno, příjmení, datum narození, kontaktní email, případně telefon a  adresa./
S žádostí o členství se obracejte pomocí emailu clenove@pacienti-recovery-cz, členství vzniká vyplněním přihlášky a schválením předsednictvem.
 
Členem sympatizantem pacientského sdružení RECOVERY se může stát každý, kdo souhlasí s cíli
a poslaním pacientského sdružení, ale nechce poskytnout pacientskému sdružení své osobní údaje. Pro vzájemnou komunikaci může poskytnou svoji emailovo adresu.
 

 

Online přihláška


* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.